Od Chwosta do Filipa Andrzeja Witkowskiego

                
  
                                                                         

 

Rodowód Filipa Andrzeja  Witkowskiego

 


1 CHOŚCISKO /CHWOST ?/
.2 PIAST CHOŚCISKOWIC
      +RZEPICHA /?/
..3 ZIEMOWIT
...4 LESZEK
....5 ZIEMOMYSŁ zm: po 963
.....6 MIESZKO I ur: około 922 zm: 25 maja, 992
           +DUBRAWKA zm: 977
......7 BOLESŁAW  I CHROBRY, WIELKI ur: 966 zm: 17czerca , 1025          
            +EMNILDA zm: 1017
.......8 MIESZKO II LAMBERT ur: 990 zm: 10  maja, 1034
              +RYKSA zm: 21 marca, 1062/63
........9 KAZIMIERZ  I  KAROL MNICH, ODNOWICIEL ur: 25 lipca, 1016 zm:  28 listopada, 1058
               +DOBRONEGA MARIA ur: po 1012 zm: 1087
.........10 WŁADYSŁAW  I  HERMAN ur: około 1043 zm: 4 czerwca, 1102
                +JUDYTA ur 1056 zm:  25 grudnia, 1085
..........11 BOLESLAW  III  KRZYWOUSTY ur: 20 sierpnia, 1085 zm: 28 października, 1138
                  +ZBYSŁAWA zm: około 1108
...........12 WŁADYSŁAW  II  WYGNANIEC ur: 1105 zm: 30 maja, 1159
                   +AGNIESZKA ur: po 1110 zm:  24 stycznia, 1156/57
............13 BOLESŁAW  I  WYSOKI ur: po 1129 zm: 7 grudnia, 1201
                   +ADELAJDA ur: po 11 stycznia, 1125/26 zm:  25 sierpnia
............ 14 HENRYK  I  BRODATY ur: 1167 zm  19 marca, 1237/38
                    +JADWIGA zm: 15 października, 1243
............. 15 HENRYK II  POBOŻNY ur: 1191 zm:  9 kwietnia, 1241
                     +ANNA ur: 1204 zm: 23 czerwca, 1265
.............. 16 KONRAD I ur: 6 sierpnia, 1273
                       +SALOMEA zm: po 1265
............... 17 HENRYK I (III) zm:  9 grudnia, 1309
                         +MECHTYLDA zm: 1318
................ 18 HENRYK II (IV) ur: po 1291 zm: 22 stycznia, 1341/42
                          +MATYLDA ur: 1296 zm: po 31 marca, 1321
................. 19  HENRYK V  ŻELAZNY zm: 1369
                           +ANNA ur: po 1324 zm: 16 lutego, 1362/63
.................. 20 HENRYK VII WRÓBEL ur: 14 marca, 1396/97
                            +KATARZYNA ur: przed  26 marca, 1367 zm: 6 czerwca, 1420
....................21 JAN I zm: 12 kwietnia, 1439
                             +SCHOLASTYKA zm: około 12 maja, 1463
.................... 22 JAN II ur: 16 czerwca, 1435 zm:  22  września, 1504
                              +KATARZYNA ur: około 1430 zm: 14 kwietnia, 1505
..................... 23 ANNA zm: 27 października, 1541
                               + KAROL  I  ur: 4 maja, 1476 zm: 21 maja, 1536
...................... 24 JAN z PODIEBRADU ur: 4 listopada, 1509 zm: 28 lutego, 1564/65
                                 + KRYSTYNA SZYDŁOWIECKA ur: 1519 zm: 16 czerwca, 1555
....................... 25 KAROL KRZYSZTOF z  PODIEBRADU ur:  22 maja, 1545 zm:  17 marca, 1568/69
                                  + ANNA księżniczka ŻEGANIA
........................ 26 JAN WŁADYSŁAW PODIEBRAD KUNSTETTER ur: 1568 zm: 1640
                                   + KRYSTYNA SZYDŁOWIECKA
......................... 27 BERNARD KRZYSZTOF PODIEBRAD KUNSTETTER ur: 1605 zm: 1680
                                    + IZABELA ŁUSZCZEWSKA
.......................... 28 KAROL JAN PODIEBRAD KUNSTETTER ur: 1648 zm: 1719
                                     + JADWIGA ZAGÓRSKA
........................... 29 BERNARD PODIEBRAD KUNSTETTER ur: 1697 zm: 1769
                                      + KATARZYNA ŻUKOWSKA
............................ 30 MICHAŁ WACŁAW PODIEBRAD KUNSTETTER ur: 1744 zm: 1835
                                       + TEKLA ZIENKIEWICZ
............................. 31 ALEKSANDRA KUNSTETTER de PODIEBRAD ur: 20 lutego, 1812 zm: 1904 w Lublinie 
                                         + STANISŁAW MIĄCZYŃSKI ur: 8 kwietnia,  1788 zm: 1863 w Lublinie     
.............................. 32 IGNACJA LEOKADIA MIĄCZYŃSKA ur: 30 lipca, 1839 w Kraśniku zm: 6 lutego, 1928
                                          w Dynowie 
                                          +  ZBIGNIEW ZYGMUNT DOBIESŁAW  TRZECIESKI ur: 12 maja, 1837 w Dynowie zm: 
                                           26 czerwca, 1906 w Dynowie        
............................... 33 STEFAN ANTONI TRZECIESKI ur: 1 września, 1864 w Dynowie zm: 3 lutego, 1953
                                             w Dynowie     
                                           + ELEONORA JAXA-CHAMIEC ur: 16 listopada, 1871 w Wiedniu zm: 5 lutego, 1947  w  Dynowie     
................................ 34 MARIA JÓZEFA RÓŻA GABRIELA TRZECIESKA ur: 15 marca,1897 w Dynowie zm:
                                              8 marca, 1985 w Dynowie        
                                            + JÓZEF KALASANTY DOMINIK PAYGERT ur: 4 lipca, 1892  w Sidorowie

                                              pow.husiatyński  na Podolu zm: 1 kwietnia, 1962 w Dynowie

     ............................. 35 MAŁGORZATA EMILIA ANTONINA PAYGERT ur: 10 czerwca,1922 w Dynowie    
                                              + KAZIMIERZ STANISŁAW ADOLF BARANIECKI ur: 27 lutego, 1909 w Dynowie zm:

                                                17 lipca,  1995 w Warszawie       
.................................... 36 MARIA WANDA BARANIECKA ur: 10 kwietnia, 1946 w Dynowie
                                               +  ANDRZEJ WITKOWSKI ur: 30 marca, 1944 w Lwowie
...................................... 37 TYTUS MAREK WITKOWSKI ur: 3 maja, 1970 w Warszawie
                                                 + AGNIESZKA ANNA CISAK ur: 11 marca, 1971 w Warszawie
.................................... ....38 Filip Andrzej WITKOWSKI ur: 9 stycznia, 2002 w Warszawie

 

 

Autorem jest mój Brat Marcin Baraniecki zamieszkały w Toronto